RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Фільтри аспіраційні
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
Ми виробляємо широкий модельний ряд фільтрувального обладнання. Принцип роботи фільтрів заснований на проходженні запиленого повітря через тканинний фільтрувальний елемент, що забезпечує коефіцієнт очищення понад 99,2%. Очищення фільтрувального елемента (рукава) забезпечується системою регенерації, заснованої на короткочасної противоточной продувке стисненим повітрям. Особливістю конструкції фільтра є застосування спеціально розробленої, технічно прогресивної системи регенерації з соленоїдними клапанами і продувними трубками (соплами), вбудованими в повітряний резервуар. Дана система розташована в камері очищеного повітря, для максимального зменшення габаритних розмірів і простоти технічного обслуговування.

Завдяки широкому діапазону модельного ряду, як з точки зору габаритних розмірів, так і площі фільтрувальної поверхні, представляється можливим використання установок в обмежених умовах. Дане високоефективне обладнання можливо використовувати в будь-якій галузі промисловості за рахунок використання різного фільтрувального матеріалу. Автономність і стабільність роботи фільтра забезпечується електронним блоком управління, дозволяє установці працювати спільно з технологічним обладнанням підприємства.

Надійність і мала енергоємність роботи обладнання забезпечується використанням комплектуючих європейських виробників, а застосування інноваційних технологій мінімізує необхідність в технічному обслуговуванні.

Позначення фільтрів:Фільтри серії ПРЦ Пиловловлювач рукавний циліндричний
Фільтри серії ПВН Пиловловлювач високих навантажень
Фільтри серії ПРГ Пиловловлювач рукавний горизонтальний
Фільтри серії ПРВ Пиловловлювач рукавний вертикальний 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×