RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Засувки
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
Засувка призначена для регулювання випуску зерна з силосів, бункерів і самотечного обладнання. Привід засувки може здійснюватися як вручну, так і від електродвигуна, що полегшує управління технологічним процесом на відстані.

Технічні переваги роликового засувки:
  • Габаритні розміри - висота засувки не перевищує 110 мм. Каркас засувки зроблений з гнутого профілю товщиною 3 мм, що зменшує загальну вагу засувки без втрати міцності і стійкості конструкції, а також забезпечує зручність при монтажі та експлуатації. (Розробка конструкторського відділу ТОВ «Екозерносервіс»)
  • Використання закритих кулькових підшипників в якості направляючих шибера, що полегшує відкриття засувки " з зерном ", виключає заклинювання засувки і непередбачені простої у зв'язку з цим.
  • Використання закритих корпусних підшипників (букс) на приводному валу засувки також забезпечує легкість і зручність в експлуатації.
  • Посилений шибер засувки виготовляється з металу Ст3, товщиною 5 мм, що збільшує термін служби засувки, виключає деформацію (прогин) шибера в процесі експлуатації.
  • Застосування фіксаторів на ручних засувках, дозволяє покрокове відкриття-закриття засувки.
  • Застосування мотор-редукторів відомого італійського виробника STM S.p.a. - найкраще на сьогоднішній день співвідношення ціна-якість на українському ринку, доведене тривалою експлуатацією.
  • Виготовлення засувок нестандартного перетину.


 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×