RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Фільтри аспіраційні / Серія ПРЦ
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
Дана серія є модельний ряд циліндричних фільтрів з фланцевими корпусами (локальні установки) і з'єднані з бункером (інтегральні). Корпус виготовляється зі сталі, можливий варіант виготовлення з нержавіючої сталі.

Особливістю конструкції фільтрів даної серії є система трубок Вентурі, призначена для забезпечення більш ефективної роботи системи регенерації стисненим повітрям. Спеціально розроблена трубка Вентурі вбудовується безпосередньо в фільтрувальні рукави на фіксує голівці, що зменшує габаритні розміри установки і полегшує технічне обслуговування фільтра.

Фільтри серії ПРЦ можуть використовуватися:
  • як локальна установка;
  • як одна з локальних установок в мережі із загальною силовою установкою (вентилятором);
  • як фільтрувальна установка збірної мережі (комплектація з бункером);

Локальні фільтри конструктивно представляють собою циліндричний корпус, всередині якого знаходяться фільтрувальні рукави, у верхній частині корпусу знаходиться камера очищеного повітря з виконавчим механізмом регенерації. Забір пилоповітряної суміші виробляється через нижній фланець циліндричного корпусу, скидання уловленной на фільтрувальних рукавах пилу проводиться через цей же фланець противоточно (реверсивно). Відбір очищеного повітря проводиться через отвір в камері очищеного повітря за допомогою повітропроводів або вентилятором.

Фільтри, що комплектуються бункером, призначені для використання в складних мережах і конструктивно представляють собою класичне компонування фільтрів, тобто .: циліндричний корпус, всередині якого знаходяться фільтрувальні рукави, у верхній частині корпусу знаходиться камера очищеного повітря з виконавчим механізмом регенерації. Забір пилоповітряної суміші здійснюється за допомогою повітропроводів через вхідний патрубок, якої входить в корпус по дотичній, забезпечуючи відцентрове обертання пилоповітряної суміші всередині фільтра. Скидання уловленной на фільтрувальних рукавах пилу виробляється в конусний бункер, звідки виводиться з фільтра за допомогою шлюзового затвора або іншого запірного пристрою. Відбір очищеного повітря проводиться через отвір в камері очищеного повітря за допомогою повітропроводів і вентилятора. Базова комплектація оснащена конусним бункером, додатково фільтр може комплектуватися запірним пристроєм (шлюзовим затвором) і станиною, для монтажу фільтра.

В даних фільтрах використовуються фільтрувальні рукави циліндричного перетину з поліефіру, різна їх довжина і чотири типорозміру корпусу забезпечує широкий діапазон характеристик фільтра і габаритних розмірів.

Технічна документація:

 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×