RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Про компанію
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
ТОВ «Екозерносервіс» підприємство, яке спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі обладнання для транспортування, зберігання та переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів.

Відмінною рисою підприємства є комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, незалежно від обсягів виконання робіт. Кваліфікований штат співробітників і матеріально-технічна база підприємства дозволяє виконувати весь комплекс послуг по реконструкції, модернізації та будівництва об'єктів будь-якої складності зернопереробної галузі. Виконання робіт «під ключ» включає в себе: допомога в складанні технічного завдання, передпроектні і проектні розробки, конструкторські рішення, виготовлення і постачання устаткування, демонтажні та монтажні роботи, пуско-налагоджувальні роботи і видача паспортів на пилогазоочисного установки.

Підприємством постійно впроваджуються новітні розробки, як програмного забезпечення, так і матеріально технічної бази. Продукція, що випускається постійно модернізується, для отримання максимальної якості, зниження металоємності і простоти обслуговування.

Окремо варто відзначити роботу, виконану в області аспірації і пилоподавлення. Фахівцями підприємства спроектовані, випробувані і впроваджені в експлуатацію абсолютно нові рукавні фільтри. Внесено конструктивні зміни в циклонах одинарних (ЦОЛ) і батарейних (4 БЦШ), що показали в експлуатації підвищення ККД очищення повітря на 5%. Виконуємо комплекс робіт по знепилювання авто і ж/д приймання, з урахуванням максимальної ефективності та мінімальної вартості.

Гнучка система ціноутворення в сукупності з впровадженням інновацій у виробничому процесі і дозволяє вигідно відрізнятися на вітчизняному ринку.

Переваги роботи з ТОВ «Екозерносервіс»:
  • всі види робіт виконуються «під ключ»;
  • оптимальне співвідношення «ціна - якість»;
  • використання сучасних методів аналізу і розрахунку;
  • проектування, виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування устаткування виконується виключно співробітниками «ЕЗС»;
  • роботи виконуються системними співробітниками;
  • маючи проектні, виробничі і монтажні потужності, роботи виконується якісно і швидко.
У разі Вашої зацікавленості, готові обговорити будь-які варіанти взаємовигідної співпраці!

 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×