RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Фільтри аспіраційні / Серія ПРГ
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
Дана серія є модельний ряд фільтрів з фланцевими корпусами (локальні установки) і з'єднані з бункером (інтегральні). Корпус виготовляється зі сталі, можливий варіант виготовлення з нержавіючої сталі.

Особливістю конструкції фільтрів даної серії є система трубок Вентурі, призначена для забезпечення більш ефективної роботи системи регенерації стисненим повітрям. Спеціально розроблена трубка Вентурі вбудовується безпосередньо в фільтрувальні рукави на фіксує голівці, що зменшує габаритні розміри установки і полегшує технічне обслуговування фільтра.

Фільтри серії ПРГ можуть використовуватися:

  • як локальна установка;
  • як одна з локальних установок в мережі із загальною силовою установкою (вентилятором);
  • як фільтрувальна установка збірної мережі (комплектація з бункером).

Локальні фільтри конструктивно представляють собою корпус, усередині якого знаходяться фільтрувальні рукави, в корпусі двері знаходиться камера очищеного повітря з виконавчим механізмом регенерації. Забір пилоповітряної суміші виробляється через нижній фланець корпусу, скидання уловленной на фільтрувальних рукавах пилу проводиться через цей же фланець противоточно (реверсивно). Відбір очищеного повітря проводиться через отвір в камері очищеного повітря за допомогою повітропроводів або вентилятором.

Фільтри, що комплектуються бункером, призначені для використання в складних мережах і конструктивно представляють собою корпус, усередині якого знаходяться фільтрувальні рукави, в дверцятах знаходиться камера очищеного повітря з виконавчим механізмом регенерації. До нижнього фланця приєднаний бункер, для збору і виведення пилу. Забір пилоповітряної суміші здійснюється за допомогою повітропроводів через вхідний патрубок, якій розташований в торцевій частини корпусу. Скидання уловленной на фільтрувальних рукавах пилу виробляється в бункер, звідки виводиться з фільтра за допомогою шлюзового затвора або іншого запірного пристрою. Відбір очищеного повітря проводиться через отвір в камері очищеного повітря за допомогою повітропроводів і вентилятора. Базова комплектація оснащена бункером, додатково фільтр може комплектуватися запірним пристроєм (шлюзовим затвором) і станиною, для монтажу фільтра.

В даних фільтрах використовуються фільтрувальні рукави еліптичні перетину з поліефіру, різна їх довжина і типорозміри корпусу забезпечують широкий діапазон характеристик фільтра і габаритних розмірів.

Технічна документація:

 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×