RU
Головна Про компанію Обладнання Послуги Виконані роботи Відгуки клієнтів Контакти
Проектування та будівництво
Модернізація та гарантійний супровід
Власне виробництво обладнання

Проектування
(048) 771-14-77
 

 Швидкий зв'язок

Якщо у вас виникло питання - заповніть цю форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
Проектно-конструкторська група ТОВ «Екозерносервіс», маючи накопичений за роки роботи досвід і застосовуючи сучасне програмне забезпечення, виконує такі види робіт:

  • розробка та проектування технологічних ліній приймання, транспортування, очищення, сушки, зберігання, відвантаження зерна і т.д.
  • проектування пневмотранспортних ліній
  • проектування аспіраційних мереж
  • проектування аерозольтранспортних систем - проектування вентиляційних мереж виробничо-технічних і побутових приміщень
  • металоконструкції будь-якої складності: ферми, колони, балки, каркаси промислових і виробничих будівель та споруд, пр.
  • обладнання АПК як стандартного, так і індивідуально за технічним завданням замовника (пиловловлювачі відцентрового типу, фільтри рукавні аспіраційні, самопливне обладнання, запірні й розподільні пристрої, накопичувальні бункера тощо)

До складу компанії входять технологи, конструктори та інженери з високою кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи в сфері промислового проектування.

Фахівці компанії в ході реалізації проекту проводять попереднє консультування з питань складання оптимальної технологічної схеми, розробляють весь пакет передпроектної та технічної проектної документації.

Перевагами ТОВ «Екозерносервіс» є поєднання досвіду і сучасних технологій, індивідуальний підхід до кожного замовника і комплексне вирішення поставлених завдань.

 

  Всі права на сайт належать —
ТОВ «Екозерносервіс» © 2021

  office@ekozerno.com.ua

 
Контактна інформація

(048) 771-14-77
(048) 771-19-77

E-mail: office@ekozerno.com.ua

×